شماره تماس: 33330221-041 شماره تلگرام : 09142323354 ایمیل: AZARANGASHTTABRIZ@YAHOO.COM

دبی

نمایشگاه Golfood

 

 

نمایشگاه گلفود دبی یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه‌ی محصولات غذایی و به ویژه صنعت هتلداری در جهان محسوب می‌شود که در کشور امارات متحده عربی، مرکز تجارت جهانی دبی برپا می‌شود. برگزاری این نمایشگاه در سال ۲۰۱۶ ، قدمت آن را به ۲۹ سال خواهد رساند. نمایشگاهی که هر ساله صدها نوع از انواع محصولات و فرآورده‌های غذایی و انواع نوشیدنی‌ها از مناطق مختلف جهان را در یک مکان متمرکز می‌سازد، جایی که در آن طعم‌های بین‌المللی به بازارهای جهانی معرفی می‌شوند.

photo_2015-12-30_13-14-33

این رویداد بزرگ به عنوان اصلی‌ترین پایگاه توسعه‌ی تجارت شرکت‌های غذایی جهان به حساب می‌آید چرا که این نمایشگاه با سابقه درخشان در میان تجار و صادر کنندگان، این فرصت را فراهم می‌آورد تا بتوانند بازارهای آسیای میانه، شمال آسیا و آفریقا را مجذوب خود نمایند چرا که حضور بازدیدکنندگان و خریداران از ۱۵۰ کشور، نشان‌دهنده برنامه ریزی دست اندرکاران این صنعت، برای توسعه روابط و تجارت خود از طریق این رویداد در سطح بین المللی می‌باشد.

نامزدی و انتخاب شدن دوبی به عنوان مرکز نمایشگاهی اکسپو ۲۰۲۰ باعث شده تا این شهر تا چندین سال آینده همچنان کانون توجه تجارت بین الملل و محل برگزاری بزرگترین و مهمترین رویدادها، سمینارها و کنفرانس‌های جهانی باشد. به دلیل اهمیت این نمایشگاه در منطقه برای صادرات، تعدادی زیادی از وزیران کشاورزی و اقتصاد کشورهای مختلف در این نمایشگاه شرکت می‌کنند تا نمایندگان کشور خود را در این بازار جهانی همراهی کنند که می‌توان به کشورهایی چون: ایران – افغانستان – ترکیه – اندونزی – امریکا – انگلیس – استرالیا – بحرین و بسیاری از کشورهای دیگر اشاره کرد.

با افزایش فضای نمایشگاهی گلفود، رشد درخواستهای روز افزون شرکت‌های مواد غذایی برای رزرو غرفه، رشد قراردادهای منعقد شده با خریداران جدید در گلفود، عدم وجود زمان کافی برای بازدیدکنندگان جهت انجام مذاکرات لازم با غرفه‌داران و برگزاری کنفرانس‌های جهانی سالیانه، همگی منجر به تصمیم‌گیری مدیران مرکز تجارت جهانی دوبی شد تا مدت برگزاری نمایشگاه گلفود را از ۴ روز به ۵ روز تغییر دهند.
گلفود رویدادی صنعتی و تجاری است که به صورت واقعی کلمه بسیاری از شاخه‌های صنعتی را به صورت ۳۶۰ درجه تحت پوشش قرار می‌دهد که از آن جمله می‌توان به صنایع زیر اشاره کرد:

💫 مواد غذایی
💫انواع نوشیدنیها
💫هتل داری
💫 رستوران و کافه داری

💡هرکدام از این چهار شاخه اشاره شده دارای غرفه‌های اختصاصی خود می‌باشند که در آنجا محصولات و نوآوریهای خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند

 

👉👉Golf food (21_25 feb)👈👈

✈️ Airarabia
✈️mahan + 200/000

🏨 3 * phoenix 1/299/000
🏨 3* Mayfair 1/349/000
🏨 4 * yassat Gloria 1/819/000
🏨 4 * Samaya 1/839/000
🏨 5 * metropolitan palace 1/949/000

🌺 بلیط رفت و برگشت. ترانسفر رایگان فرودگاهی.ویزای توریستی. هتل با صبحانه و یا صبحانه+ ناهار. سرویس به مراکز خرید و ساحل.راهنمای فارسی زبان.بیمه مسافرتی 🌺🌺

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,