شماره تماس: 33330221-041 شماره تلگرام : 09142323354 ایمیل: AZARANGASHTTABRIZ@YAHOO.COM

10

نوامبر

نیشانتاشی-استانبول

منطقه نيشانتاشی كه شامل خيابان های عبدی ايپكچی، تشويكيه، ميچكا و خيابون های اطرافش مثل روملی و والی كوناك می باشد يكي از زيباترين مناطق استانبول از لحاظ معماری و بافت شهری مي باشد و منطقه ی مناسبی برای خريد می باشد

photo_2015-11-10_13-34-23

برندهاي مطرحي مثل پرادا، لويي ويتون، شنل و … در اين منطقه فروشگاههايي دارند ولي بر خلاف آنچه معمولا مي شنويم اين منطقه فقط محدود به مارك هاي گران قيمت نمي شود و برندهاي معمولي تر مثل بنتون، منگو، زارا و بيشتر برندهاي ترك چه معروف و چه غير معروف با سطوح قيمتي متفاوت در اين منطقه هستند كه به راحتي و با هر سليقه اي مي توان خريد كرد.

ضمنا مركز خريد سيتيز هم كه در همين منطقه در خيابان تشويكيه قرار داره مثل مراكز ديگر خريد خيلي از برندها از جمله سي اند اي ، كوتون و … را شامل ميشود.
با استفاده از نقشه هايي كه همراه اين متن است به راحتي مي توانيد آگاهي پيدا كنيد كه چه برندهايي و در كجاي منطقه قرار دارند.

در خياباني به نام آتيه كه در فاصله ي بين عبدي ايپكچي و تشويكيه قرار دارد تعداد زيادي رستوران و كافه با فضاي باز و غذاها و … عالي وجود دارد و جاي مناسبي هست براي رفع خستگي ضمن خريد.

و نكته مهم اين كه در روز هاي آخر دسامبر كه استانبول به استقبال سال نو مي رود زيباترين منطقه از نظر تزيينات و اجراي كنسرت هاي خياباني مي باشد و بهترين جشن سال نو در ميدان عبدي ايپكچي برگزار ميشود.

براي دسترسي به اين منطقه مي توانيد با مترو به ايستگاه عثمان بي برويد و بعد از خروج از ايستگاه وارد روملي جادسي شويد و بعد از اولين چهارراه خيابان تشويكيه شروع مي شود و اگر به سمت راست بپيچيد و مسير را ادامه دهيد به عبدي ايپكچي ميرسد.
مسير دوم: مي توانيد پياده از تكسيم وارد خيابان جمهوريت شويد و به سمت عثمان بي حركت كنيد تا به دو راهي برسيد … سمت راست وارد خيابان والي كوناك مي شويد و با ادامه اين مسير به عبدي ايپكچي مي رسيد (حدود ده دقيقه پياده روي).

برچسب‌ها:, , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *