شماره تماس: 33330221-041 شماره تلگرام : 09142323354 ایمیل: AZARANGASHTTABRIZ@YAHOO.COM

راهنمای سفر به اطراف آنتالیا

در این پست قصد داریم تا شما را با اطراف آنتالیا شامل شهر ها و روستاها و مکان ها میشود آشنا کنیم.پس حتما این مطلب را دنبال کنید.

اولین مکان:

“محله کلاچی”است.

این محله به قدری زیباست که شما میان کوچه های پرپیچ و خم و کوچه های سنگ فرش شده گم خواهید شد،از آنجایی که انتالیا بسیار پیشرفته است و اینجا محله قدیمی به نظر خواهد رسید.شما با رفتن به پایین کلاچی کلی”بار،رستوران،کلاب”پیدا خواهید کرد.البته ناگفته نماند که محله کلاچی بسیاری از لندمارک های تاریخی را به نام خود زده است.در کل این محله شما را به دوران “سلجوک و رومان”بازگشت میدهد.وقتی میخواهید وارد این محله شوید باید از دروازه”هادریان”بگذرید.

 

برای مشاهده تورهای نوروزی آنتالیا کلیک کنید

Kaleici2-768x512

دومین مکان:

“آبشار دودن”است.

یک مکان کاملا راحت از جانب شهر،درست در پایین آنتالیا.آبشار دودن به شما و خانواده تان کمک میکند تا یک پیکنیک جذاب و خاطره انگیز داشته باشید.همچنین میتوانید در چنین مکان زیبایی به فتوگرافی بپردازید.

Duden-Waterfalls-768x432

سومین مکان:

“منطقه بندرگاه”است.

آنتالیا دارای تاریخی ترین بندرگاه ها است.میتوانید به آنجا بروید و با بالن پرواز کنید یا سوار قایق/کشتی شوید و به گشت و گذار بپردازید.در کنار این بندرگاه،مغازه هایی برای خرید هدیه،رستوران،کافه شاپ و یک مرکز خرید واقع شده است.

Harbour-District-Antalya-Marina-768x421

چهارمین مکان:

“پارک کاراغلو”است.

پارک کاراغلو یکی از بهترین مکان هایست تا شما و خانواده دوست داشتنیتان در این جا پیکنیک بگیرید و به تفریح بپردازید.در این پارک چمن های سبز و کاملا تازه و گل ها و زیباترین درخت ها وجود دارد.مردم به این پارک میروند و قدم میزنند.این پارک در موقع تابستان بسیار زیبا میشود به طوری که حد ندارد.درختان به صورت قطاری و ریلی به پشت هم قرار گرفته اند.این پارک دارای باغ زیبایی است.پیشنهاد میشود حتما به این پارک زیبا بروید.

Karaalioglu-Park2-1-768x512

پنجمین مکان:

“ساحل مرملی”است.

ساحل مرملی ممکن است کوچک باشد اما بسیار زیبا و آفتابی است، و این ساحل تنها،ساحلی است که میان دو شهر قرار دارد.در فصول تابستان این ساحل بسیار شلوغ میشود،ولی باز هم آرامش خودش را دارد.این میتوانید یکی از ایده های خوب مسافرت باشد.اگر شما بچه داشته باشید که دیگه چه بهتر،میتوانند به این مکان بروند و بازی کنند.

Mermerli-Beach3-768x576

 

در انتالیا نوروز را با ما باشید

 

برای مشاهده پکیج تور زمینی ویژه نوروز کلیک نمایید

برای مشاهده پکیج تور هوایی ویژه نوروز کلیک نمایید

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *