شماره تماس: 33330221-041 شماره تلگرام : 09142323354 ایمیل: AZARANGASHTTABRIZ@YAHOO.COM

با سرسره های آبی آتلانتیس هیجان تجربه کنید

سرسره

پارک آبی آتلانتیس ( AQUAVENTURE ) در محوطه خارجی هتل آتلانتیس شهر دبی قرار دارد.

پارک آبی این هتل به اندازه ای مدرن و عالی ایست که دلیل اقامت خیلی ها در این هتل، وجود این پارک است. مهم ترین و هیجان انگیز ترین قسمت پارک آبی آتلانتیس، سرسره های آبی آن می باشد. این پارک دارای ۷ مدل سرسره است که با سوار شدن بر هر کدامشان قلبتان به تپش افتاده و از شدت ترس و هیجان فریاد می کشید. اگر برای هیجان و نشاط به آتلانتیس آمده اید حتما سرسره های آن را امتحان کنید. پیش از شروع بازی و سوار شدن بر سرسره ها باید توجه داشته باشید که قدتان باید بیشتر از ۱٫۲ متر باشد. افراد کوتاه قد تر به دلیل خطر غرق شدن از سواری در سرسره ها منع شده اند. با ما همراه باشید تا بیشتر از این پارک بدانید.

سرسره های هیجان انگیز

سرسره آبی آکواکندا Aquaconda

این سرسره طولانی ترین سرسره آبی و ساحلی جهان است. آکواکندا (معروف به سرسره مار) چون مار ترسناکی به دور خود می پیچد و پیش می رود. از تونل های باریک و سر پوشیده، شیشه ای و روباز عبور می کند و مسافران را در خود می بلعد و غرق در ترس و وحشت می کند. در این سرسره ابتدا در تونل های تنگ و تاریک و سرپوشیده ای می چرخید و می چرخید و در نهایت به محوطه قیف شکلی از جنس فیبر که بزرگ ترین دریچه فیبر و شیشه ای جهان هست سقوط می کنید و وارد استخری عمیق می شوید. این سرسره آن قدر هیجان انگیز است که با وجود سربسته بودن تونل ها همیشه صدای فریاد از آن به گوش می رسد.
هیچ خطری در هنگام استفاده از این سرسره وجود ندارد چرا که مربیان و مراقبان پارک همواره مراقب هستند و پیش از وقوع حادثه از آن جلوگیری می کنند.

سرسره زوم رنگو Zoomerango

سرسره زوم رنگو که یک سرسره U شکل است که بسیار معروف می باشد. در این سرسره جاذبه زمین به چالش کشیده می شود. ابتدا سوار تپوپ های یک یا دو نفره می شویم و به صورت عمودی سقوط می کنیم.  آن قدر روی آب های جاری سرسره بالا و پایین می رویم تا بالاخره نیروی گرانش غلبه می کند و می ایستیم. سر خوردن اولیه بسیار ترسناک است. باید حواس مان جمع باشد دست یا قسمتی از بدنمان به سطح زیرین تیوپ و بدنه سرسره برخورد نکند. چرا که سرعت زیاد باعث زخمی شدن و خون ریزی می شود.

سرسره انتقام خدای دریا Poseidon’s Revenge

داستان این سرسره خشم خدای دریا است! باید با تمام توان با غضبِ خدای آب ها بجنگیم، او می خواهد با تمام توان ما را به درون خود بکشد. وحشت و ترس از چهره همه بازی کنان دید  کاملا پیداست. ماجرا از این قرار است که باید دست به سینه بایستیم و همانند موشکی به پایین سقوط کنیم. سقوط آزاد در میان زمین و هوا، شروع که کردید دیگر هیچ راه برگشتی وجود ندارد. حس پرتاب شدن بی اختیار احساس عجیب و وحشتناکی است. پس از سقوط و پیچ و تاب خوردن به استخری وسیعی می رسیم و بالاخره برای چند ثانیه به آرامش می رسیم.

برچسب‌ها:, , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *