شماره تماس: 33330221-041 شماره تلگرام : 09142323354 ایمیل: AZARANGASHTTABRIZ@YAHOO.COM

ایده‌ هایی برای مسافرت ‌های خانوادگی

سفرهای خانوادگی

اگر شما هم سرگرم تهیه فهرستی برای سفرتان هستید، شاید به مقداری کمک احتیاج داشته باشید.

هنگامی که خانواده من درنظر دارد مسافرت برود، چیزهای زیادی را درنظر می‌ گیریم. ما یک فهرست از مقاصد مسافرتی داریم و با استفاده از عواملی همچون بودجه، آب‌ و هوا، و مدت ‌زمانی که در اختیار داریم، مشخص می‌ کنیم که کجا برویم. این فهرست شامل سفرهایی است که می‌تواند برای تمام خانواده‌ها مفید باشد. درنظر داشته باشید که این مقاصد، لازم نیست حتماً بهترین جاها باشند. حتی می ‌توانید یک روز را در نزدیک ‌ترین شهرتان هم بگذرانید، از یک پارک محلی بازدید کنید، یا به ‌عنوان یک سفر کوتاه، به نزدیک ‌ترین پارک ملی بروید. البته اگر ترجیح می‌ دهید هر بار همین نوع سفر را داشته باشید، این هم خیلی عالی است. این فهرست به شما کمک می‌کند دست به کار تهیه ایده‌های مسافرت خانوادگی خودتان بشوید. پس با ما همراه باشید.

ایده ‌های مسافرت خانوادگی مناسب، شامل گشت ‌و گذار و بازدید از پارک‌ های ملی است. حالا می ‌توانید فهرستی هم خودتان تدارک ببینید.

گردش خانوادگی

هیچ جای شگفتی نیست که من عاشق گردش باشم؛ چون اینگونه می ‌توانم جاهای مختلفی را ببینم و این کار برایم بسیار آرامش‌ بخش است. اگر شما پیش ‌تر به گردش نرفته ‌اید، یک گردش خانوادگی کوتاه را مدنظر قرار دهید؛ همچون سفر سه روزه Disney Dream که ما چند سال پیش داشتیم. همچنین می ‌توانید یک گردش کوتاه را با سفر دیگری (همچون گشت و گذار در پارک یا یک شهر دیگر) ترکیب کنید. با توجه به فعالیت ‌هایی که برای شما درنظر گرفته شده‌ اند، و همچنین تدارک غذاها از قبل، این نوع گشت‌ و گذار درست حال و هوای رهایی از مسئولیت ‌ها را دارد.

شهربازی

گردش در شهربازی می ‌تواند برای خانواده ‌ها بسیار جالب باشد؛ به ‌ویژه برای کسانی که بچه‌ های خردسال دارند. درست است که حالا فرزندان من عاشق ماشین‌ سواری هستند؛ اما وقتی کوچکتر بودند، خیلی دوست داشتند در شهربازی، شخصیت ‌های سرگرم‌کننده ‌ای را که دوست دارند، ببینند. نگاه کردن به جادوی شهربازی از دید بچه‌ های کوچک، می‌تواند تجربه لذت‌ بخشی برای پدر و مادر باشد.

سر خودتان را خیلی با برنامه‌ ریزی شلوغ کرده ‌اید؟ ما برای خانواده‌ ها نکات زیادی داریم تا از جهان والت ‌دیزنی دیدن کنند. می‌ توانید در همین جا به مطالعه آنها بپردازید.

ایده ‌های دیگری می ‌خواهید؟ در TripAdvisor هم پیشنهادهای جالبی پیدا خواهید کرد.

گشت‌ و گذار در شهر

شهرها مملو از رستوران ‌هایی با غذاهای خوشمزه، پارک ‌های زیبا و موزه‌ هایی در کلاس جهانی هستند که برای افراد بچه ‌دار، جاهای خوبی برای تفریح می ‌باشند. ما دست‌ کم هر چند سال یکبار مایل هستیم از شهر نیویورک دیدن کنیم و بچه ‌ها هم عاشق دیدن نمایش‌ ها و لذت بردن از آنجا هستند. هرچند مجاورت ما به شهر نیویورک این کار را برای ‌مان آسان می ‌کند؛ اما نیویورک تنها شهر بزرگی نیست که ارزش بازدید به همراه بچه ‌ها را دارد. پیش از برنامه ‌ریزی سفر به شهرهای بزرگ، مطمئن شوید که بچه‌ ها برای کارهایی که می‌ خواهید انجام دهید، به ‌اندازه کافی بزرگ شده باشند؛ چرا که بعضی از سرگرمی‌ ها با بچه‌ های کوچک سازگاری زیادی ندارند.

 

برچسب‌ها:, , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *